ارزانترین شینگن
اشتراک گذاری مطلب

پیش از ارائه توضیحاتی در خصوص ارزانترین شینگن لازم است تا در ابتدا در خصوص برخی مفاهیمی که با وجود تعریف ساده و پیش پا افتاده اما مهم ، نادیده گرفته می شوند صحبت کنیم !

آیا ارزانترین مترادف رایگان است ؟!

اول اینکه در خصوص واژه « ارزانترین » یادمان باشد که این عبارت به معنای ارزان مطلق ، کم بها ، رایگان یا ناچیز در قیمت نمی باشد بلکه در این صفت افضل بیان می شود که در میان ده ها گزینه پیش روی ، یکی از آن ها نسبت به سایرین هزینه کمتری در بر دارد که همان مدّ نظر ماست ، لذا از آن به عنوان ارزانترین یاد می شود .

به عنوان مثال فرض می کنیم مدل خاصی از گوشی های تلفن همراه در محدوده قیمتی 10 تا 12 میلیون تومان فروخته می شود .

حال چنانچه فردی این محصول را با قیمت 9 میلیون تومان تهیه کند بدین معنا نیست که این پدیده ارزان بوده و مبلغ کمی که پای آن پرداخت شده است ، بلکه بدین معناست که این محصول ارزانترین کالا در میان هم نوعان خود بوده که توسط فرد مورد نظر ما خریداری شده است .

ارزانترین شینگن

با بازگشت به مبحث ارزانترین شینگن هم باید گفت که منظور از این عبارت فراهم شدن سفری رایگان یا کم خرج به اروپا نمی باشد ، بلکه در این راه در پی شناسایی راه هایی هستیم که با خرج کمتری به محدوده شینگن سفر کنیم .

ذات سفر به محدوده شینگن و کشورهای اروپایی سفری ارزان نبوده و نیست .

باید بدانیم که با پای گذاشتن در یکی از گرانترین قاره های دنیا ، نمی توان به سفری اقتصادی و کم خرج فکر کرد درنتیجه اینکه در پی اقامتی کم خرج یا هزینه هایی مشابه سفر به ترکیه ، آذربایجان یا ارمنستان نباشید .

عواقب عدم اخذ مشاوره

در مواردی که شاید برای شما نیز پیش آمده باشد ، دیده شده است که فردی برای صرفه جویی در هزینه های انجام یک کار روش خود را پیش گرفته و نه تنها کیفیت مورد نظرش را به دست نیاورده ، بلکه هزینه ای چند برابری نیز پرداخت کرده است .

فردی را تصور کنید که به قصد رنگ آمیزی منزلش با نقاشی صحبت کرده و بنا به قیمتی بالا به نتیجه نرسیده است .

حال این فرد با خیال اینکه می تواند کار را به شخصه انجام داده و هزینه مذکور را صرفه جویی کند ، می بیند که تنها هزینه خرید ابزار و وسایل ، رنگ و دیگر مواد مصرفی بخش قابل توجهی از قیمت ارائه شده توسط نقّاش را پوشش داده و اینک باید علاوه بر این همه هزینه ، زحمت انجام کار را نیز خود وی بکشد .

همه اینه در حالیست که در صورت خراب کردن بخشی از کار ، ملزم به تخصیص هزینه بیشتری برای برطرف کردن عیوب مذکور توسط یک متخصص می شود .

با توجه به این مثال هم می توان گفت که گاهی مخارج غیر مستقیم اخذ ویزای شینگن به اندازه سپردن امور به یک کارشناس امور مسافرتی ، گردشگری یا خدمات اخذ ویزای مسافرتی بوده که نه تنها به صرفه جویی مالی نمی انجامد ، بلکه با دوندگی های فراوان و ورود به مسیری که پر از پیچ و خم و تغییرات دائمیست کار را از آنچه که بوده سخت تر می کند .

خدمات متین ویزا در راستای اخذ ویزایی ارزان تر

در همین رابطه باید به این نکته هم اشاره کنیم که عده فراوانی بدون مشاوره با یک متخصص در پی اخذ ویزای شینگن خود رفته و به دلیل نقص در مدارک یا عدم رعایت باید و نبایدهایی در مصاحبه حضوری (که مشاوران مجموعه متین گشت آسمان از پیش همه آن ها را برای داوطلبین تبیین و تشریح می کنند ) ریجکت می شوند .

این عمل که گاهی معادلات سفر را به نحوی به هم می ریزد که دریافت مجدد وقت سفارت یا امکان اخذ ویزای شینگن بسیار بعید می شود ، در خوشبینانه ترین حالت خرجی دوچندان به ایشان تحمیل می کند تا کار را به وکیلی مجرب و آشنا با امور سفارتخانه های اروپایی بسپارد .

با گذر از همه این توضیحات باید گفت که به دلیل نوسانات مستمر و قابل توجه ارز نمی توان هزینه های انجام این کار را حداقل به ریال و به نحوی ثابت بیان کرد .

با گذر از پرداختی هایی که نقداً و با یورو به سفارتخانه کشور مورد نظرتان دارید ، برای آگاهی از سایر پرداختی ها با ما در ارتباط باشید .

شما می توانید همینک با «متین ویزا» تماس گرفته و علاوه بر کسب یک دید کلی از مسیر پیش روی در راه اخذ ارزانترین شینگن ، سوالات خود را نیز مطرح کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *