اروپا
اشتراک گذاری مطلب

راهنمای سفر به اروپا

سفر به قاره اروپا به واسطه وجود جاذبه های گردشگری فراوان آن همواره یکی از اهداف گردشگران ، دوستداران طبیعت ، فرهنگ ، هنر و در یک کلام سفر دوستان بوده است . راهنمای سفر به اروپا به متقاضیان ورود به این قاره کمک می کند تا از شرقی ترین کشورهای این قاره اعم از روسیه و سایر کشورهای استقلال یافته از شوروی سابق (در شرق و شمال اروپا) گرفته تا بریتانیا ، اسپانیا و پرتغال در غرب و جنوب آن ، جذابترین گزینه های گردشگری را شناخته و به دیدار آن ها بروند. راهنمای سفر به اروپا مرجع کامل و جامعیست که بار معرفی یکی از توریستی ترین نواحی دنیا را بر دوش میکشد .

 

راهنمای سفر به اروپا

راهنمای سفر به اروپا

یادآوری این نکات که میلیون ها نفر در سال تنها از پاریس دیدن کرده و یا جمعیت بازدیدکنندگان غیر بومی از اسپانیا در سال از جمعیت خود این کشور نیز بیشتر است به خوبی مبیّن اهمیت این برنامه سیاحتی می باشد. شاید برای معرفی نقاط گردشگری اروپا که با مدیریت صحیح از جزئی ترین منابع تاریخی یا جغرافیایی خود در کنار تکنولوژی روز دنیا خلق شده اند ، کتابی چند مجلدی نیاز باشد ، اما با این حال پس از مراجعه به رکورد های سالانه تعداد بازدیدکنندگان می توان آن ها را از نظر جذب مخاطب طبقه بندی کرد .

راهنمای سفر به اروپا

راهنمای سفر به اروپا

با کنار گذاشتن جاذبه های توریستی قاره های دیگر ، به نمونه هایی در قاره سبز برمی خوریم که شاید جالب توجه باشد . به عنوان مثال گدانسک لهستان به عنوان شهری که شهرتش با رم یا مادرید و پاریس قابل قیاس نیست یکی از پر بازدیدترین نواحی اروپا بوده است . این شهر با وجود اینکه سایه جنگ جهانی نیز بر روی آن انداخته شده است ، اما توانسته ساختار گوتیک و کهن خود و سازه هایش را حفظ نموده و سرویس دهی مناسب با قیمتی مقرون بصرفه پذیرای گردشگران خارجی باشد .

سفر به اروپا

سفر به اروپا

بی تردید می توان همین ویژگی ها را در ریگا پایتخت لتونی نیز یافت ، شهری از نواحی استقلال یافته شوروی که معماری کومونیست ها را به ارث برده و با رویکردی جدید به جاذبه گردشگری شرق اروپا تبدیل شده است . رووینی به عنوان یکی از دهکده های کوچک کرواسی در مجاورت دریای آدریاتیک ، نرجای اسپانیا با ساحلی بی نظیر و طبیعتی بکر و … از دیگر مقاصد پرطرفدار (اما گمنام در ایران) توریستی اروپا می باشند .

سفر به اروپا

سفر به اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *