انگلیس
اشتراک گذاری مطلب

راهنمای سفر به انگلیس

در میان کشورهای اروپایی ، شاید راهنمای سفر به انگلیس رنگ و بوی دیگری داشته باشد . این تفاوت ناشی از فعل و انفعالات فراوانی می باشد که از مهمترین آن ها می توان به عدم عضویت این کشور و توابع آن در معاهده شینگن ، خروج قریب الوقوع آن ها از اتحادیه اروپا (بِرِگزیت) و صد البته روابط آشفته آن ها با ایران در عرصه سیاست و عدم همسویی اقدامات ما و آنها اشاره کرد ، لذا همین دلایل صدور ویزای انگلیس را برای ایرانیان اندکی سخت کرده و به طبع همین عوامل افرادی که با راهنمای سفر به انگليس در پی مسافرت به این کشور می باشند ، به دیدار از کشورهای دیگر اروپا (که عمدتاً با یک ویزای شینگن امکان تردد در سرزمین های بیشتری را دارند) متمایل می شوند .

راهنمای سفر به انگلیس

راهنمای سفر به انگلیس

با این حال در راهنمای سفر به انگليس ابتدا به شهر لندن می رسیم . پایتخت انگلیس دارای عناصر فراوانی برای شناساییت که بی شک مهمترین آن  ها رودخانه تایمز و ساعت بیگ بن یا برج ساعت می باشد . رودخانه مذکور که پس از عبور از چند شهر انگلیس (آکسفورد ، ریدینگ و ویندزور)  به دریای شمال می ریزید ، در میانه راه ساختمان پارلمان را در کنار خود میبیند که مرکز سیاسی کشور بوده و مهمترین تصمیمات دولتی انگلیسی در طول تاریخ بریتانیای کبیر در آن اتخاذ شده است .

راهنمای سفر به انگلیس

راهنمای سفر به انگلیس

پس از این شهرهای منچستر ، بندر لیورپول ، وست مینستر ، یورک ، آکسفورد ، بریستول ، بیرمنگام ، گرینویچ ، نیوکاسل و … از دیگر نواحی گردشگر پذیر انگلیس می باشند . این کشور به دلیل ماهیت سلطنتی خود ، دارای قصرها ، قلعه ها ، یادبودها و موزه های فراوانیست که دیدار از آن ها برای عموم آزاد است .

سفر به انگلیس

سفر به انگلیس

به عنوان مثال کاخ باکینگهام ، موزه بریتانیا ، هاید پارک ، میدان ترافالگار ، استون هنج ، قلعه وینزر ، کلیسای جامع سنت پل ، کاخ وست ‌مینستر ، کاونت گاردن ، پیکادلی سرکس ، نگارخانه ملی لندن ، برج شارد و … اماکنی هستند که نمی توان به انگلیس رفت و آن ها را مشاهده نکرد .

سفر به انگلیس

سفر به انگلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *