هلند
اشتراک گذاری مطلب

راهنمای سفر به هلند

هلند یا ندرلند (Nederland) نام کشوری کوچک در شمال غربی اروپاست . این کشور که گل لاله و آسیاب های آبی نماد آن می باشند ، جمعیتی اندکی بیشتر از استان تهران داشته و با قرار گیری در کنار اقیانوس اطلس ، با بریتانیا از راه آب و آلمان و بلژیک از راه خشکی همسایه است .

راهنمای سفر به هلند

راهنمای سفر به هلند

این سرزمین های پست که از داستان معروف “پترس” و انگشت گیر کرده پسرک در سوراخ سد با آن آشناییم ، هسته اصلی پادشاهی هلند می باشد ، قلمرویی که شامل جزایری در آمریکای مرکزی نیز می شود .

راهنمای سفر به هلند

راهنمای سفر به هلند

شاید جالب باشد که بدانید نسل طلایی فوتبال هلند که بازیکنانی سیه چرده در ترکیب خود داشت ، در حقیقت از بازیکنانی با اصلیت سورینامی به عنوان یکی از همین مستعمرات منفعت می برده است و اکثر قریب به اتفاق سیاه پوستان این کشور اصلیتی از کشور مذکور دارند . با همه این اوصاف ، هلند کشوریست که نمی توان زیبایی های وصف ناپذیر آن را نادیده گرفت .

سفر به هلند

سفر به هلند

مراتع و مناظر سرسبز ، ساختار چشم نواز شهری ، کانال های آب پر تعداد و ترکیب زیبایی های طبیعی این کشور مطالبیست که در راهنماي سفر به هلند به آن ها خواهیم پرداخت . در میان شهرهای هلند ، آمستردام ، روتردام ، لاهه (با دادگاه معروف خود) ،دلفت ، اوترخت ، هارلم ، لیدن ، خیت هورن ، کیندردیک ، آیندهوون ، خرونینگن و آلکمار از شهرت بیشتری برخوردارند .پیش از پرداختن به مبحث مدت اعتبار ویزای شینگن ،در راهنمای سفر به هلند اگر بخواهیم به صورت موردی نقاط گردشگری این کشور را نام ببریم می توانیم به باغ گل کوکنهوف ، خانه آنه فرانک (موزه ای که خانه این روزنامه نویس یهودی بوده است) ، موزه ملی آمستردام ، موزه ون گوگ (نگارخانه آثار این هنرمند سرشناس) ، فوندل ‌پارک ، کاخ سلطنتی آمستردام ، پارک مینیاتوری مادیرودام ، دریاچه آیسل و ده ها مکان دیگر اشاره کنیم .

سفر به هلند

سفر به هلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *