مشاوره شینگن
اشتراک گذاری مطلب

مشاوره شینگن : چنانچه از همراهان قدیمی مجموعه متین ویزا باشید تصدیق می فرمائید که در یادداشت هایی که طی این سال ها تقدیم حضورتان شده است ، در کنار ارائه توضیحات ، راهنمایی ها یا شرح پدیده های گوناگونی که با سفر به اروپا (به ویژه حوزه شینگن) و کانادا در ارتباط بوده اند ، همواره نیم نگاهی نیز به پیشبرد روند اخذ ویزای شینگن مخاطبین خود داشته و آمادگی این سامانه تخصصی برای تحقق این هدف را اعلام کرده ایم .
در همین رابطه عده ای با مطالعه مطالب ، راهنمایی ها و نظر کاربران اینترنتی به سوی گرفتن روادید اروپایی خود رهسپار شده اما با ارتکاب اشتباه در چند مرحله ریجکت شده و نتوانسته اند پیشنیازهای مورد نظر را به درستی تهیه نمایند .

آیا در چنین شرایطی اطلاعاتی نادرست از سوی مجموعه های گردشگری و مسافرتی ارائه شده است ؟ لزوماً خیر ! پس اشکال کار کجاست ؟

در خلال مشاوره شینگن باید بدانید که راهکاری که پیش پای شما گذاشته می شود همانند یک نسخه پزشکیست ، بدین معنا که شاید این نسخه درد شما را درمان کند ، اما این بدین معنا نیست که بتواند برای همه متقاضیان راهگشا باشد .

به عنوان مثال مسیری که یک فرد برای اخذ ویزای شینگن خود و فرزند 15 ساله اش می پیماید با پیشنیازهای فرد دیگری با شرایط مشابه اما فرزندی 18 ساله (پسر) به دلیل رسیدن وی به سن قانونی و مشمول شدن در برخی قوانین یکی نیست ، در نتیجه اینکه راهکارهایی هم که پیش پای ایشان قرار می گیرد با یکدیگر متفاوت می باشد .

پیشگیری بهتر از درمان

یکی از خلقیات بدی که بعضی انسان ها دارند ، تمایل به صرفه جویی در هزینه ها به واسطه انجام کاریست که در آن تخصص ندارند .

به عنوان مثال فرض کنید که فردی قصد رنگ آمیزی خانه خود را دارد ، بدهیست که اگر در این حوزه تخصصی داشته و این هدف را به تنهایی به عملی کند هزینه قابل توجهی را صرفه جویی کرده است ، این در حالیست که همگان اینچنین توانایی هایی نداشته و با تصور اینکه این کار عمل دشواری نیست ، خود به انجام آن پرداخته و زمانی که متوجه می شوند که انجام این کار به این سادگی ها نیز نبوده ، به متخصص این حوزه یعنی یک نقّاش مراجعه می کند .

نکته قابل تأملی که در این بین وجود دارد ، تغییر موضع پروژه از نقطه صفر به زیر صفر است ، بدین معنا که اقدامات صورت گرفته نه تنها مفید واقع نشده است ، بلکه باعث خراب تر شدن وضعیت هم شده و متخصص حوزه مورد نظر باید اقداماتی را برای پاک کردن اثر امور انجام شده توسط فرد غیر متخصص انجام دهد .

به عنوان مثال این دیوار زیر نظر یک متخصص می توانست یک روزه بتونه کاری شده ، سمباده خورده و رنگ شود ، در حالی که با اقداماتی که فرد غیر متخصص روی آن انجان داده است ، تنها چند روز برای زدودن آثار نامطلوب روی دیوار زمان نیاز است که این کار با اتلاف انرژی ، زمان و هزینه همراه است .

با عنایت به توضیحات فوق ، نحوه اخذ ویزای شینگن نیز اینچنین بوده و ممکن است روادیدی که با سپردن کار به متین گشت آسمان یا دیگر مجموعه های معتبر و هم رده با آن در اندک زمانی به نتیجه برسد ، ماه ها برای رفع این عامل صرف شود .

 

برون سپاری ، پله فوقانی اخذ مشاوره شینگن

استفاده از اطلاعات به روز

در نخسین مزیت بهره مندی از یک مشاوره در هر حوزه به یاد داشته باشید که فرد متخصص دارای اطلاعاتیست که شما با هر میزان تحقیق یا مطالعه فاقد آن هستید . این اطلاعات که فرد مشاور هر روز با آن ها سروکار داشته ، به صورت مستمر و مداوم به روزرسانی شده و فرد مذکور از آن ارتزاق می کند آنچنان متنوع و پرتعداد هستند که تنها صرف روزانه ساعت ها مطالعه ، پویایی در کار و داشتن تجربه می تواند به استفاده از آن ها در پاسخگویی به سوالات منتج شود . در نتیجه اگر اینکه مشورت گرفتن همانند نوشیدن لیوانی از آب این دریای بی انتها باشد، سپردن کار به کاردان به معنی غوطه ور شدن در آن است .

افزایش احتمال اخذ ویزا در مرتبه اول

با سپردن کار به مجموعه هایی مانند متین ویزا ، پیش از سنجیده شدن توسط کارمندان سفارت ، توسط متخصصین مجموعه ، مورد سنجش قرار می گیرید . در نتیجه اینکه اگر عیب و نقصی هم در کار باشد پیش از تضییع شانس اولیه اخذ ویزا رفع می‌گردد .

سهولت در تهیه مدارک

با برون سپاری امور بسیاری از دوندگی های این کار کم می شود ؛ تهیه مدارک و رسیدگی به آن ها دغدغه بسیاری از افرادیست که وقت کمی داشته یا توانایی اجرای یک برنامه مشخص برای تحقق اهدافشان را ندارند . پیشبرد امور توسط مجموعه ای در کسوت وکیل انجام این کار از سوی متقاضی سبب می شود تا جمع آوری مدارک و پیشنیازهای آن به سادگی انجام شود .

هزینه مشاوره شینگن

طبیعیست که در امر همکاری ، سپردن کل امور اخذ ویزا به مجموعه پیش روی بیشترین هزینه را در بر داشته و فرد متقاضی تنها برای مصاحبه در محل سفارت به آنجا مراجعه می کند . طبعاً خدمات محدودتر دارای هزینه های کمتری بوده که برای اطلاعات از مقدار دقیق آن ها باید مشاورین متین ویزا تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *