واچر هتل برای ویزای شینگن چیست
اشتراک گذاری مطلب

واچر هتل برای ویزای شینگن چیست : زمانی که مدارک مورد نیاز برای برای سفر به اروپا و حوزه شینگن را بررسی می کنیم ، با عاملی بر می خوریم که در نظر اول – به ویژه برای افرادی که تجربه چندانی در سفر به کشورهای پیشرفته خارجی را ندارند – بسیار عجیب می باشد .

این پیشنیاز که در حقیقت همان گواهینامه ای مبنی بر در اختیار گرفتن یک اقامتگاه در مدت سفر است ، به این دلیل ضروریست که دولت های اروپایی و سایر ممالکی که ورود به آن ها  ملزم به دریافت روادید است خیالشان از بابت محل استقرار شما در طول این عزیمت آسوده باشد .

دلایل زیادی برای اجباری بودن ارائه این برگه رزرو یک اقامتگاه معتبر وجود دارد که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کسب اطمینان خاطر از اینکه مهمانشان در جای امن و راحتی سکونت دارد .
  • کسب اطمینان خاطر از اینکه قصد و نیت مسافر از سفر به اروپا قطعی و حتمیست و زمان آن مشخص است .
  • آگاهی از محل سکونت دقیق این گردشگر به منظور داشتن نظارت کامل بر وی
  • حصول اطمینان از اینکه مسافر از پیش محل استقرار خود را رزرو کرده و قرار نیست بدین منظور مزاحم شهروندانش شده یا در خیابان ها شب را صبح کند !

با توجه به این توضیحات مشخص می شود که چرا تا بدین حد بر روی یک حکم معتبر برای رزرو هتل (و همچنین بلیط هواپیما) تأکید می شود .

واچر هتل برای ویزای شینگن چیست

چنانچه مطالب فوق را به دقت مطالعه نموده باشید ، می توان گفت که آن « گواهینامه » ، « برگه رزرو » یا « حکم معتبر » که به آن ها اشاره شد و جملگی بر روی اجاره کردن یک مکان به منظور استقرار در آن ها در طول مدت سفر اروپایی (پیش از حتی صدور ویزای شینگن ) دلالت دارند در حقیقت همین واچر هتلیست که قصد بررسی آن را داریم .

پس به طور خلاصه می توان گفت که واچر (Voucher) هتل در حقیقت نامه معتبریست که اعلام می نماید شما در مقصد مورد نظرتان یک اقامتگاه را به صورت قطعی رزرو کرده اید .

چگونه می توان واچر هتلی اروپایی را تهیه کرد ؟

در مجموع دو راه اصلی برای رزرو هتل یا دریافت واچر آن ها وجود دارد :

  • اقدام مستقیم

که در این روش مسافر با ورود به سایت هتل مورد نظر خود ، اتاق یا سوئیت دلخواهش را انتخاب کرده و پس از مشخص نمودن ایام حضور خود در این مکان ، بهای کل فاکتور را می پردازد . در اینجاست که از سوی ایمیل رسمی این هتل یک گواهی معتبر دال بر تصدیق عملیات انجام پذیرفته و تسفیه حساب آن برای فرد ارسال می گردد که پرینت و ارائه همان نامه در حقیقت عرضه واچر (یا وُچر) مورد نظر می باشد .

  • با کمک واسطه ها

واسطه هایی که از آن ها سخن می گوییم در حقیقت خود مجموعه های بوکینگ یا دفاتر مسافرتی معتبری هستند که با داشتن حساب های ارزی هتل مورد نظر فرد متقاضی را رزرو کرده و بهای آن را تیز از ایشان دریافت می نمایند .

تنها فرق استفاده از این روش با مورد قبلی در این است که در اینجا ایمیل تائید با یک واسطه به دستتان رسیده ، لزوماً نیازمند کارت های اعتباری خارجی نبوده و می توانید با پول ایران این کار را انجام داده و نهایتاً در مواردی این نامه را نیز همراه با ترجمه زبان فارسیش (دو زبانه) دریافت می نمایید .

در ادامه گفتنیست که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اینکه چگونه می توان امور مربوط به واچر را به غیر سپرد با کارشناسان ما در مجموعه متین ویزا صحبت کنید .

واچر هتل شامل چه اطلاعاتی است؟

بدیهیست که با این حجم از حساسیتی که گفته شد نباید واچرهای مورد نظر به سادگی قابل دریافت بوده یا جعل شوند
، در نتیجه مملو از اطلاعاتی بی همتا و ثبت شده هستند که اجازه سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو را از بین می برند .

به عنوان مثال اطلاعات آژانس واسطه که هتل از طریق آن رزرو شده است ، شماره تاییدیه رزرو هتل که کدی منحصر بفرد است ، اطلاعات شخصی مهمانان که با پاسپورت ایشان چک می شود ، تاریخ دقیقی ورود و خروج و همچنین اطلاعات اتاق (طبقه قرارگیری ، شماره اتاق ، امکانات و … ) از جمله مهمترین اطلاعات موجود در این سند می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *