پیکاپ پاسپورت کانادا در دبی
اشتراک گذاری مطلب

در این مقاله راجع به پیکاپ پاسپورت کانادا در دبی و مدارک لازم برای آن صحبت خواهیم کرد . تمامی افرادی که قصد ورود به کشوری دیگر را دارند قبل از ورود باید حتماً مراحل اخذ ویزا را دنبال کنند ، چرا که تنها با آن اجازه ورود به کشور مورد نظر را پیدا خواهند کرد . شما نیز برای سفر به کشور کانادا در قاره امریکا باید این مراحل را طی کنید ، به همین خاطر خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا در دبی برای هرچه راحت تر کردن دریافت آن و صرفه جویی در زمان و هزینه در اختیار شما قرار می گیرد . با استفاده از این خدمت می توانید زمان‌بندی های سفر خود و یا خانواده را به بهترین نحو جلو برده و همزمان با آن نیز مسیر اخذ ویزا را به راحتی طی کنید . یکی از شهر های واقع در منطقه خاورمیانه که برای دریافت ویزا بسیار مناسب است شهر دبی – در سایه ابوظبی به عنوان محل استقرار سفارت کانادا – در کشور امارات متحده عربی است . قبل از اینکه به هر کشور و حتی شهر دبی به منظور دریافت ویزا سفر داشته باشید بهتر است تا از نظر کارشناسان در این زمینه را مطلع شوید چرا که با این کار می توانید از بروز هرگونه مشکل احتمالی جلوگیری کنید . در مسیر دریافت پیکاپ کانادا از این شهر بیشتر شرکت ها پاسپورت ها را به صورت روزانه به آنجا ارسال می کنند و حداکثر فاصله زمانی برای دریافت ویزا در آنجا 2 هفته به طول خواهد انجامید . شما برای دریافت ویزا به مدارک زیر در این روند نیاز خواهید داشت . اصل پاسپورت امضاشده ، ضمیمه پرینت ایمیلی که از طرف سفارت کانادا برای شما ارسال شده است، 2 قطعه عکس پشت نویسی شده با زمینه سفید برای ویزای اقامتی و درنهایت برگه وکالت نامه به شخصی که قرار است به نمایندگی از شما برای دریافت پاسپورت به سفارت مربوطه مراجعه کند .

در طی هر سال افراد زیادی برای انواع ویزا ها درخواست خود را به سفارتخانه کشور های مختلف ارائه می دهند ؛ برخی می خواهند تا در خارج تحصیل کنند ، عده ای می خواهند تا برای سفر و گردش به این کشور ها عزیمت کنند و برخی هم قصد دیدار از خانواده و بستگان خود در خارج از کشور را دارند . به این منظور می توانید با در دست داشتن مدارک مربوطه به سفارت این کشور ها در ایران مراجعه کنید و وقت مصاحبه را دریافت کنید . در این زمان اگر درخواست شما توسط سفارت تأیید شود ، تنها کافی است تا لوازم خود را جهت عزیمت به سفر آماده کنید . با این وجود همیشه دریافت ویزا به این راحتی نخواهد بود ، چرا که برخی از کشور ها در داخل ایران سفارتخانه ندارند و یا سفارت آن ها تعطیل شده است ، کشور کانادا یکی از همین موارد است . سفارت آن ها در ایران تعطیل شد و در حال حاضر افراد متقاضی سفر به کانادا و دریافت ویزای آن باید به یکی از کشور های همسایه سفر کنند . خدمات پیکاپ پاسپورت در دبی به همین منظور ارائه شده است . درواقع می توان گفت که پیکاپ ویزا کانادا به علت لزوم سفر به کشوری واسطه در دریافت آن ایجاد شده است .

 

پیکاپ پاسپورت کانادا در دبی برای کدام دسته از افراد متقاضی مناسب است؟

افرادی که می‌خواهند از این خدمات استفاده کنند در دو دسته قرار می گیرند ، گروه اول کسانی هستند که قادر هستند تا تمام مراحل اخذ و صدور ویزا را به صورت آنلاین انجام دهند و نیازی به مراجعه حضوری به آنجا ندارند . در این شیوه مراحل ثبت نام ، تکمیل فرم های درخواستی و پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین و از طریق سایت سفارت آمریکا امکان پذیر است . دسته دوم کسانی هستند که در مراحل انتهایی اخذ ویزا لازم است تا به صورت حضوری به سفارت کانادا مراجعه کنند . این افراد می‌توانند به جای مراجعات مکرر از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا در دبی استفاده کنند که در ادامه آن را معرفی می کنیم . البته باید این نکته را هم متذکر شد که این گونه مراجعات مستلزم صرف وقت و هزینه های زیادی برای این افراد خواهد بود و از آنجا تمامی خدمات در عصر کنونی به سمت جلب رضایت مشتریان پیش می‌روند خدمات پیکاپ نیز در این راستا تنها این هدف را دنبال

می کند . برای استفاده از این خدمت شما باید یک کارگزاری مطمئن را انتخاب کنید و تمامی مدارک خود را در اختیار آن ها قرار دهید تا آن ها پیگیر امور سفر شما باشند و مرحله نهایی یعنی الصاق ویزا به پاسپورت را در مراجعه حضوری نیز انجام دهند . کارگزار شما تمامی مدارک را بدون هیچ گونه محدودیت قانونی برای سفارت مربوطه ارسال می کند و بعد از انجام مصاحبه توسط شما پاسپورت را به همراه ویزای الصاق شده به آن در ایران تحویل شما خواهد داد .

 

یکی بودن یا نبودن محل انگشت نگاری و دریافت ویزا در دبی

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از مسافران را درگیر خواهد کرد این است که آیا برای دریافت پیکاپ پاسپورت کانادا در دبی تنها باید به محلی که انگشت نگاری در آن صورت گرفته است مراجه کنند ؟ در پاسخ باید گفت زمانی که ایمیل مربوطه بر تایید درخواست شما برای دریافت ویزا ارسال شود ، شما بر طبق قوانین آن کشور برای سفر مجاز شناخته شده اید و باید تنها ظرف مدت یک ماه از تاریخ دریافت ایمیل به هر کدام از سفارت های.کانادا در سراسر جهان مراجه نمایند و ویزای خود را دریافت کنید . برای مثال شما می توانید مراحل انگشت نگاری را در دبی انجام دهید و ویزای خود را از سفارت این کشور در آنکارا و یا ارمنستان دریافت کنید . بنابراین موقعیت مکانی در مرحله دوم دریافت پاسپورت هیچ اهمیتی ندارد و تنها مراجعه در مدت تعیین شده اهمیت خواهد یافت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *